wtorek, 5 kwietnia 2016

Eko-Obraz


 Kochani! w końcu się doczekaliśmy słońca za oknami i temperatury +20 mam tylko nadzieję  że to nie jest chwilowe...póki co jestem jeszcze na chodzie, a Zuzia siedzi sobie w brzuszku, chociaż każdego dnia rodzi się pytanie czy to aby nie  DZIŚ! postanowi wyjść na świat!:) Dzisiaj dalej wałkujemy temat ślubny, tym razem zrobiłam EKO-OBRAZ dla swoich przyjaciół, którzy niedawno postanowili powiedzieć sobie TAK! Myślę, że będzie to dla nich fajna pamiątka przypominająca tą ważną chwilę w ich życiu:)

Ponieważ wiem, że bardzo lubią morskie klimaty, inicjały zostały ozdobione kotwicami i kołami ratunkowymi,  Oczywiście można je ozdobić w dowolne wzory. Dodatkowo drewniany kościółek z datą ślubu! 

 


http://www.creativehobby.pl/

 Wzory < KLIK >
Kotwica < KLIK >
Cyferki < KLIK >

6 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na prezent!

  OdpowiedzUsuń
 2. No bardzo ciekawy pomysł. O wiele lepszy taki prezent od kupionego gotowca :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo mi miło ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Uwielbiam prezenty od serca, ręcznie robione! Gratuluję cudnego i klimatycznego bloga:) To duża inspiracja dla mnie! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza pamiątka. Czekanie jest najgorsze. U mnie na szczęście córka przyszła na świat dwa dni przed terminem ,a synek to już się całkiem pośpieszył i mógł sobie jeszcze siedzieć w brzuszku co najmniej 1,5 tygodnia. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię!
Zapraszam do komentowania moich postów.