środa, 29 kwietnia 2015

Love is in the air...


HEllo! jak tam samopoczucie przed weekendem majowym?! Jakieś plany już są? Mam nadzieję tylko że pogoda dopisze! Bo chętnie zjadłabym coś z grilla :) a więc jeszcze tylko jutro i wolne! 
Ślub już za 2 miesiące, więc przygotowania pełną parą, już niedługo pochwalę się wam moim zestawem weselnym hihi 
Dziś natomiast WIELKI! napis LOVE! z WYCINANKI!Całość pomalowana na biało, tylko dodatki, wąsik i pantofelek w innych żywych kolorach.
Napis tak naprawdę nie jest jeszcze w pełni dokończony i widać niedociągnięcia, które muszę jeszcze poprawić, ale mam nadzieję że mi to wybaczycie :P
...aa kto zauważył walizkę?! prawię już skończona, przynajmniej z zewnątrz, ponieważ środek ciągle czeka, troszkę to trwa, ale niestety mam teraz dużo innych rzeczy na głowie...


Jeśli wszystko sprawnie pójdzie, w następnym tygodniu szykuję dla was niespodziankę razem z Karmelową Krainą na pewno znacie ten blog, a jeśli nie to zapraszam!!!
Życzę wam udanego weekendu, jeśli już nie będziemy się widzieć i przede wszystkim słonecznego!!!
BUZIAKI!!!

2 komentarze:

  1. Świetny napis! Uwielbiam takie historie! :) Walizka zapowiada się cudnie... ja też mam odnowioną walizkę o tutaj: http://itscosyhere.blogspot.com/2014/12/swoje-juz-przesza-teraz-zaczyna-nowe.html ją pokazywałam a druga już czeka na swoją kolej..tym razem będzie oczywiście białą...;)))
    POZDRAWIAM! :)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię!
Zapraszam do komentowania moich postów.